Курс обміну Євро / Рубль в Вінниці на сьогодні

Купівля
88.4500
Продаж
90.8900
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.1990
GBP/USD 1.3570 1.3850
USD/RUB 73.9500 76.2500
EUR/RUB 88.4500 90.8900
USD/PLN 3.7200 3.9400
EUR/PLN 4.5000 4.7100
Графік змін Курс обміну Євро / Рубль в Вінниці на сьогодні

Курс рубля до євро. Обмін рублів і євро в money 24 Вінниця

Якщо ваша професійна діяльність пов’язана з вивченням фінансів, ви напевно знаєте про зростаючу популярність котирування EUR/RUB на міжнародній арені. Одна із цих валют перебуває на другому місці по затребуваності та кількості проведених платіжних операцій у світі, а інша належить країні з найбільшою площею та населенням.

Курс рубля до євро необхідно знати для того, щоб робити вигідні обмінні операції у Вінниці, подорожувати в Росію або Європу без зайвих турбот, укладати вигідні інвестиційні та бізнес-угоди, а також успішно торгувати на міжнародному валютному ринку. Пропонуємо докладніше поглибитися у вивчення цієї валютної пари.

 

Фактори, що впливають на курс рубля до євро

Найбільше на курс євро рубль впливає економічне становище Російської Федерації та всіх країн-членів ЄС. Найважливішими показниками для аналізу котирування є валовий внутрішній продукт, збалансованість держбюджету, індекс споживчих цін, зовнішній борг, ситуація на ринку нерухомості та ринку праці. Наприклад, якщо в Росії ВВП почне скорочуватися, це призведе до відтоку іноземного капіталу та росту інфляції, тому євро в рублях будуть коштувати дорожче.
Курс євро до рубля

Також на курс рубль євро впливає:

  1. Грошово-кредитна політика. Центральні банки повинні зберігати курс місцевих валют у заданих межах, уникаючи різких стрибків. Вони роблять це за допомогою зміни процентних ставок по кредитах, регулювання експортно-імпортних операції, випуску коштів в оборот або валютні інтервенції.
  2. Спекуляції з валютою. Великі гравці різних фондів (наприклад, інвестиційних, хеджевих або страхових) з метою одержання вигоди спекулюють на валютному курсі, навмисно підвищуючи або знижуючи його. Такі дії мають короткочасний ефект.
  3. Політична ситуація. Коливання курсу рубля до євро відбуваються за рахунок ускладненого положення РФ на світовій арені. Країна веде збройні конфлікти та отримує масу санкцій, через що скорочується обсяг міжнародної торгівлі. Відповідно, російська грошова одиниця знецінюється, тому краще перевести рублі в євро.

Росія одержує найбільшу кількість прибутку в бюджет від поставки сировинних товарів на експорт. В основному, це нафта, метали та газ. Тому місцеві гроші вважаються залежними від світової ціни сировини. Наприклад, при рості вартості нафти російська валюта зміцнює. Щоб проводити ретельний аналіз співвідношення EUR/RUB, обов’язково потрібно дивитися на платіжний баланс РФ.

Як торгувати котируванням EUR/RUB

Спекулювати на курсі рубля до євро рекомендується в другій половині Європейської або Азіатської сесії. На цей період доводиться вихід важливих економічних новин, завдяки чому відбуваються коливання. В інший час графік не демонструє особливих стрибків. Точний курс євро до рубля калькулятор дозволить довідатися всього за пару кликів.

Котирування EUR/RUB відрізняється високою волатильністю, однак непередбачених зльотів і падінь експерти не відзначають. Графік звичайно рухається лише в одному напрямку. Професійні трейдери радять торгувати даною валютною парою на середньострокову або довгострокову перспективу.

Обміняти євро рубль

Де краще міняти рублі і євро у Вінниці

Money 24 – один із кращих обмінників у Вінниці. З нами можна:

  1. Завжди залишатися в курсі свіжих новин по темі економіки та фінансів;
  2. Робити обмін по найбільш привабливих ставках, попередньо фіксуючи їх онлайн;
  3. Вивчати крос-курси, використовувати рублі в євро конвертер, відслідковувати перегони котирувань на графіках.

Якщо ви станете постійним або оптовим клієнтом Money 24 Вінниця, то одержите масу приємних пропозицій і знижок, у тому числі у вас з’явиться можливість вигідно купити євро в Вінниці.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

пн-пт з 9:00 до 19:00; сб с 10:00 до 18:00; Нд - вихідний.

ПОКАЗАТИ НА МАПІ