1

Ситуація на світовому валютному ринку: що буде з курсами валют у 2022 році

27 Січня 2022

Зараз у світі відбувається багато політичних, фінансових та економічних змін. Навіть невеликі чинники впливають на зміни валютних курсів. Якщо вам цікаво дізнатися, як курс валют у Вінниці змінюється на сьогоднішній день, що його очікує у найближчому майбутньому та чи є ймовірність настання кризи, компанія Money 24 допоможе у всьому розібратися.

Чому зараз різні валюти світу знецінюються

Ще з кінця 2021 року спостерігається поступова девальвація курсу різних валют щодо долара. Якщо вам цікаво дізнатися, яка ціна злотого у Вінниці на сьогодні, та проаналізувати динаміку інших валют, ви можете подивитися графіки на сайті Money 24. А зараз ми розглянемо основні причини, які сприяли знецінюванню грошових одиниць.

По-перше, така тенденція спостерігається через те, що в США посилилася грошово-кредитна політика. Також багато місцевих валют подешевшали через нестабільну політичну ситуацію між Білоруссю та Європою, Росією та Україною. Ще однією причиною стало те, що іноземні інвестори замість країн, що розвиваються, стали вкладати в розвинені ринки. Додатковими факторами експерти називають ризик банкрутства великих будівельних компаній у Китаї та поширення нового штаму коронавірусу.

Чи буде у новому році фінансова криза у Вінниці

Майже кожен українець цікавиться, яка вартість долара до гривні у Вінниці. На сьогоднішній день для покупки 1$ потрібно 28,6 гривень. Аналітики прогнозують, що найближчим часом курс може ще зрости.

як курс валют у Вінниці змінюється на сьогодні

Також багато експертів не виключають ймовірність настання світової фінансової кризи у 2022 році. Які причини можуть сприяти такому розвитку подій?

  • Скорочення фіскального стимулювання в міру послаблення поширення коронавірусу;
  • Посилення монетарної політики в багатьох країнах, у тому числі й США;
  • Розвиток боргової кризи у Китаї у сфері нерухомості та житла;
  • Поява нових штамів коронавірусу та посилення пандемії, а також карантинні заходи;
  • Необхідність встановлення домовленостей американських політиків щодо збільшення державного боргу;
  • Логістичні труднощі, через які страждає економіка та збільшуються темпи інфляції.

Яким буде курс долара та євро у Вінниці у 2022 році

Яке котирування гривні до долара очікується у найближчому майбутньому у Вінниці? Існує кілька сценаріїв, за якими можуть розвиватись події.

Упорядкуванням річного бюджету України займався Кабінет міністрів. Під час цього процесу було визначено, що середньорічна ціна американської валюти становитиме 28,6 гривень. Водночас, від МВФ надійшли більш оптимістичні прогнози. Там вважають, що середнє значення вартості USD буде на рівні 27,4 гривень.

яка вартість євро до гривні у Вінниці буде у 2022 році

Міністерство економіки України має свої припущення щодо курсу USD/UAH. Прогнозується, що до середини року він становитиме 27,8 гривень, а на кінець збільшиться до 28,1 гривень. Якщо проаналізувати думку банкірів, аналітиків та інвестиційних підприємств, всі вони сходяться на думці, що один долар коштуватиме від 27,8 до 28,1 UAH.

Але це ще не все. Деякі фінансові експерти прогнозують негативний сценарій, згідно з яким ціна долара може сягнути 60-80 гривень. Пояснюється це тим, що може статися загострення воєнного конфлікту з Росією та подальше погіршення політичного та економічного стану. З приводу того, яка вартість євро до гривні у Вінниці буде у 2022 році: вважається, що вона складе від 30 до 32 UAH. У будь-якому випадку, коли вам знадобиться вигідний обмін валют, звертайтеся в компанію Money 24.

Схожі публікації
Що впливає на курс долара у Вінниці в банках сьогодні?
Що впливає на курс долара у Вінниці в банках сьогодні?
17 Грудня 2020

Курс долара в банках Вінниці цікавий бізнесменам і простим обивателям, адже кожний хоче зробити найбільш вигідну угоду. Це можна зробити, якщо точно ...

Курс долара чорний ринок вінниця: як довідатися та на що орієнтуватися?
Курс долара чорний ринок вінниця: як довідатися та на що орієнтуватися?
17 Грудня 2020

Курс долара чорний ринок Вінниця, найчастіший запит у пошукових системах, оскільки для багатьох саме курс долара у Вінниці на чорному ринку сьогодні ...

Перспективи китайської валюти: що впливає на курс юаню до долара
Перспективи китайської валюти: що впливає на курс юаню до долара
17 Грудня 2020

Курс юаню до долара цікавить багатьох, оскільки мова йде про валюту двох найбільших економік світу, які зараз перебувають у стані торговельного ...

Курс шекеля до долара: що впливає на зміцнення валюти Ізраїлю
Курс шекеля до долара: що впливає на зміцнення валюти Ізраїлю
17 Грудня 2020

Поїхати в Ізраїль можна по самих різних причинах: відвідати релігійні святині, подорожувати та оглядати древні пам'ятники, відпочити на пляжах ...