1
Міжнародні перекази

Міжнародні перекази

Наша компанія надає вигідні умови по переказу грошей в будь-яку точку світу. Вам потрібно буде тільки заповнити спеціальну форму і дочекатися дзвінка оператора, який дасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання.
Поширена географія грошових переказів
Повна фінансова безпека кожного клієнта
Переказ будь-якої суми без обмежень
Працюємо з усією валютою світу

MONEY 24 Вінниця – оформлення міжнародних грошових переказів

Прогрес не стоїть на місці, і фінансові технології також активно розвиваються. Тому для встановлення грошових зв’язків з іншими людьми не потрібно відвідувати їх особисто. Погодитеся, це займає занадто багато сил і часу, а іноді й взагалі не є можливим. Тому пропонуємо замовляти міжнародні перекази по Україні й світу, звертаючись у компанію Money 24 у Вінниці.

Етапи замовлення міжнародних грошових переказів

міжнародні перекази грошей в Україні
Щоб оформити міжнародні перекази грошей в Україну або з України, необхідно:

  1. Зайти в пункт компанії Money 24 у Вінниці (або в іншому місті, адже в нас є представництва ще в 15 містах);
  2. Подати заявку. У ній вказуються дані відправника та одержувача, сума транзакції та пункт призначення;
  3. Передати в касу гроші та одержати персональний код, що передається одержувачу, щоб забрати суму.

Прага, Майямі, Варшава, Лос-Анджелес, Лондон – у цих містах уже встигли розміститися відділення компанії Money 24 за межами України. Але це не означає, що ми обмежуємося транзакціями лише в ці місця. Якщо вам потрібно зробити переказ в іншу країну або місто, звернетеся до нас по телефону +38 (068) 300-00-01 або +38 (073) 535-00-01. Наші менеджери із задоволенням нададуть особисту консультацію та розкажуть про можливості переказів коштів по світу.

Кому будуть потрібні перекази грошей за кордон

Міжнародні грошові перекази по Україні та світу потрібні для особистих і підприємницьких цілей. Особисті перекази – це фінансова допомога в екстрених ситуаціях, коли член сім’ї або близька людина виявилася далеко та без грошей. Також сюди входить фінансова підтримка людей, що проживають в інших країнах. Або ж повернення на батьківщину коштів, які один із членів сім’ї заробив за кордоном.

Бізнес-Перекази – це транзакції між компаніями, які співпрацюють, поставляють товари або послуги, надають інформаційну допомогу й т.д. Також до підприємницьких транзакцій відносяться закордонні інвестиції та рух коштів у рамках однієї фірми, філії якої перебувають у різних куточках землі.

Оформлення грошового переказу в іншу країну за допомогою Money 24 Вінниця

 міжнародні перекази УкраїнаЗамовляючи міжнародні перекази грошей в Україні в компанії Money 24, ви:

  • Заощаджуєте час і не займаєтеся організацією самостійно;
  • Вибираєте будь-яку валюту, у якій потрібно зробити переказ;
  • Платите невелику комісію (мінімальна – 0.01%);
  • Не витрачаєте сили на відкриття банківського рахунку.

Компанія Money 24 Вінниця з радістю подбає про те, щоб допомогти вам зробити переказ грошей по світу, а також допоможе обміняти іноземну валюту та довідатися останні новини з світу економіки.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти