Вигідний обмін валюти оптом у компанії MONEY 24 у Вінниці
15 December 2020

Роблячи оптовий обмін валют, дуже важливо вибирати перевірене місце з гарною репутацією. Адже в першому що попався обміннику запросто можуть обдурити, а при конвертації великої суми, погодитеся, буде дуже кривдно й неприємно. А в деяких випадках викличе масу проблем.

Пропонуємо звертатися в компанію Money 24, щоб провести обмін валют оптом у Вінниці на привабливих умовах. Ми подбаємо про вашу безпеку.

Як зробити оптовий обмін у компанії Money 24 у Вінниці

Щоб зробити обмін валюти оптом, відвідаєте відділення компанії Money 24 у Вінниці за адресою вул. Пирогова 23-Б, ГРЦ «Feride Plaza», 103 каб. Також рекомендуємо перед приходом залишити на нашім сайті електронну заявку, де вказується необхідна іноземна валюта й сума. Ми заздалегідь підготуємо її для вас і зафіксуємо оптовий курс обміну валют для вашої вигоди.
Ми працюємо не тільки зі світовими валютами – американським доларом і євро. У нашій компанії ви також можете виконати конвертацію:
оптовий курс валют

 • фунта стерлінга;
 • російського рубля;
 • польського злотого;
 • ізраїльського шекеля;
 • китайського юаню;
 • турецької ліри;
 • канадського долара;
 • австралійського долара;
 • чеської крони;
 • шведської крони;
 • угорського форинта;
 • арабського дирхама;
 • гонконгського долара;
 • швейцарський франк.

Такого вигідного курсу валют на опт і великої розмаїтості іноземних валют ви більше ніде не знайдете.

У яких випадках потрібен обмін валюти оптом

Оптовий обмін валюти потрібно українцям у різних життєвих ситуаціях. Перший випадок – це бізнес. Підприємства завжди оперують великими сумами грошей і досить часто співробітничають із іноземними компаніями, які виступають як постачальників товарів, послуг, інформаційних технологій. Щоб проводити розрахунки, буде потрібно конвертувати велику суму в інвалюту.

обмін валют оптом Вінниця

Другий приклад, коли варто довідатися оптовий курс валют – це особисті заощадження. Всі ми знаємо, що наша національна грошова одиниця (гривня) відрізняється нестабільністю. Тому серед населення є схильність переводити особисті накопичення в більш надійні й сильні грошові знаки, які не девальвують за короткий проміжок часу.

Також обмін валюти оптом у Вінниці може знадобитися, якщо ви збираєтеся переїжджати в іншу країну тимчасово або на ПМЖ. Варто заздалегідь запастися достатньою кількістю коштів, щоб не потрапити в неприємні ситуації закордоном.

 

Переваги оптового обміну в Money 24 Вінниця

 1. Безпека. Роблячи оптовий обмін валют у Вінниці в нашій компанії, ви одержуєте гарантію дійсності купюр. Також ми надаємо нашим клієнтам супровід до авто або найближчої локації після проведення операції.
 2. Вигода. Ми пропонуємо заздалегідь зафіксувати курс валют оптом у Вінниці за допомогою онлайн-заявки. Протягом 30 хвилин приїдьте в наше відділення та забирайте гроші по самій вигідній ціні.
 3. Онлайн-Сервіси. Перш ніж провести обмін валют оптом, ви можете перейти на наш сайт і скористатися конвертером, подивитися актуальні курси та динаміку котирувань.

У компанії Money 24 вас очікує найпривабливіший оптовий курс валют у Вінниці, а для постійних клієнтів діють знижки.

Схожі публікації
Що впливає на курс долара у Вінниці в банках сьогодні?
Що впливає на курс долара у Вінниці в банках сьогодні?
17 December 2020

Курс долара в банках Вінниці цікавий бізнесменам і простим обивателям, адже кожний хоче зробити найбільш вигідну угоду. Це можна зробити, якщо точно ...

Курс долара чорний ринок вінниця: як довідатися та на що орієнтуватися?
Курс долара чорний ринок вінниця: як довідатися та на що орієнтуватися?
17 December 2020

Курс долара чорний ринок Вінниця, найчастіший запит у пошукових системах, оскільки для багатьох саме курс долара у Вінниці на чорному ринку сьогодні ...

Перспективи китайської валюти: що впливає на курс юаню до долара
Перспективи китайської валюти: що впливає на курс юаню до долара
17 December 2020

Курс юаню до долара цікавить багатьох, оскільки мова йде про валюту двох найбільших економік світу, які зараз перебувають у стані торговельного ...

Курс шекеля до долара: що впливає на зміцнення валюти Ізраїлю
Курс шекеля до долара: що впливає на зміцнення валюти Ізраїлю
17 December 2020

Поїхати в Ізраїль можна по самих різних причинах: відвідати релігійні святині, подорожувати та оглядати древні пам'ятники, відпочити на пляжах ...