Динаміка курсу франка до долара: від чого залежить?
17 December 2020

Швейцарський франк до долара – співвідношення практично один до одного. Часом різниця досягає максимум 1 %. Зараз 1 долар коштує 0,99 франків.

Швейцарський франк до долара: що впливає на курс?
 курс швейцарського франка до долара

Консервативна економіка Швейцарії гарантує стабільність національній грошовій одиниці. Зміни значень валютних котирувань CHF/USD більшою мірою залежать від вартості долара.

Швейцарію люблять інвестори за розвинуту банківську інфраструктуру, збереження конфіденційності при угодах, лояльні податки, що забезпечує популярність швейцарській валюті.

Ця важлива світова валюта входить у ТОП-7 по обсягах міжнародних платежів з часткою близько 1,2%. На фондовому ринку частка котирувань франк-долар становить 7-10%.

Франк відноситься до валют «тихої гавані»: коли міжнародну економіку починає морозити, інвестори воліють вкладати в золото або стабільні грошові знаки, такі як швейцарський франк, долари Канади та Австралії, ін. При найменших потрясіннях стабільності міжнародної економіки попит на франки зростає і значення котирувань USD/CHF падає, що означає знецінювання долара. Пари EUR-USD торгується в дзеркальному відображенні.

Що впливає на курс швейцарського франка до долара:

 • стабільність і темп розвитку світової економіки;
 • змін ключової процентної ставки США;
 • рівня безробіття в Сполучених Штатах;
 • американських інфляційних індексів;
 • темпів росту валового продукту США.

Курс франка до долара: де подивитися та обміняти валюту у Вінниці?

Курс швейцарського франка до курс франка до доларадолара публікують не всі фінансові та банківські організації, оскільки лише деякі працюють із даною валютою. Публікація курсу на сайті ще не означає наявність валюти в достатньому обсязі в касі.

Швидко та вигідно зробити обмін франк долар у Вінниці можливо в мережі обмінних пунктів Money24. Переваги компанії для клієнта.

 1. Це зручно. На сайті можна відслідковувати поточний курс, а також подивитися динаміку.
 2. Швидко можна розрахувати цільову суму за допомогою CHF to USD калькулятор і відразу подати онлайн-заявку на покупку валюти, забронювавши поточний курс.
 3. Money24 пропонує кращий курс покупки та продажу франків, доларів і інших валют.
 4. Комісія за обмін валют відсутній.
 5. У касі Money24 Вінниці завжди є резервний запас, якщо його недостатньо, то відсутня сума буде доставлена протягом 24 годин.

Обмінюючи франки та долари в обмінниках Money24, Ви заощаджуєте свій час і гроші.

Схожі публікації
Що впливає на курс долара у Вінниці в банках сьогодні?
Що впливає на курс долара у Вінниці в банках сьогодні?
17 December 2020

Курс долара в банках Вінниці цікавий бізнесменам і простим обивателям, адже кожний хоче зробити найбільш вигідну угоду. Це можна зробити, якщо точно ...

Курс долара чорний ринок вінниця: як довідатися та на що орієнтуватися?
Курс долара чорний ринок вінниця: як довідатися та на що орієнтуватися?
17 December 2020

Курс долара чорний ринок Вінниця, найчастіший запит у пошукових системах, оскільки для багатьох саме курс долара у Вінниці на чорному ринку сьогодні ...

Перспективи китайської валюти: що впливає на курс юаню до долара
Перспективи китайської валюти: що впливає на курс юаню до долара
17 December 2020

Курс юаню до долара цікавить багатьох, оскільки мова йде про валюту двох найбільших економік світу, які зараз перебувають у стані торговельного ...

Курс шекеля до долара: що впливає на зміцнення валюти Ізраїлю
Курс шекеля до долара: що впливає на зміцнення валюти Ізраїлю
17 December 2020

Поїхати в Ізраїль можна по самих різних причинах: відвідати релігійні святині, подорожувати та оглядати древні пам'ятники, відпочити на пляжах ...