1

Динаміка курсу франка до долара: від чого залежить?

17 Грудня 2020

Швейцарський франк до долара – співвідношення практично один до одного. Часом різниця досягає максимум 1 %. Зараз 1 долар коштує 0,99 франків.

Швейцарський франк до долара: що впливає на курс?
 курс швейцарського франка до долара

Консервативна економіка Швейцарії гарантує стабільність національній грошовій одиниці. Зміни значень валютних котирувань CHF/USD більшою мірою залежать від вартості долара.

Швейцарію люблять інвестори за розвинуту банківську інфраструктуру, збереження конфіденційності при угодах, лояльні податки, що забезпечує популярність швейцарській валюті.

Ця важлива світова валюта входить у ТОП-7 по обсягах міжнародних платежів з часткою близько 1,2%. На фондовому ринку частка котирувань франк-долар становить 7-10%.

Франк відноситься до валют «тихої гавані»: коли міжнародну економіку починає морозити, інвестори воліють вкладати в золото або стабільні грошові знаки, такі як швейцарський франк, долари Канади та Австралії, ін. При найменших потрясіннях стабільності міжнародної економіки попит на франки зростає і значення котирувань USD/CHF падає, що означає знецінювання долара. Пари EUR-USD торгується в дзеркальному відображенні.

Що впливає на курс швейцарського франка до долара:

 • стабільність і темп розвитку світової економіки;
 • змін ключової процентної ставки США;
 • рівня безробіття в Сполучених Штатах;
 • американських інфляційних індексів;
 • темпів росту валового продукту США.

Курс франка до долара: де подивитися та обміняти валюту у Вінниці?

Курс швейцарського франка до курс франка до доларадолара публікують не всі фінансові та банківські організації, оскільки лише деякі працюють із даною валютою. Публікація курсу на сайті ще не означає наявність валюти в достатньому обсязі в касі.

Швидко та вигідно зробити обмін франк долар у Вінниці можливо в мережі обмінних пунктів Money24. Переваги компанії для клієнта.

 1. Це зручно. На сайті можна відслідковувати поточний курс, а також подивитися динаміку.
 2. Швидко можна розрахувати цільову суму за допомогою CHF to USD калькулятор і відразу подати онлайн-заявку на покупку валюти, забронювавши поточний курс.
 3. Money24 пропонує кращий курс покупки та продажу франків, доларів і інших валют.
 4. Комісія за обмін валют відсутній.
 5. У касі Money24 Вінниці завжди є резервний запас, якщо його недостатньо, то відсутня сума буде доставлена протягом 24 годин.

Обмінюючи франки та долари в обмінниках Money24, Ви заощаджуєте свій час і гроші.

Дізнатися актуальний кус обміну валют в Вінниці можна тут

Схожі публікації
Актуальний курс рубля у банках Вінниці та вигідний обмін в Money 24
Актуальний курс рубля у банках Вінниці та вигідний обмін в Money 24
25 Листопада 2021

З якою метою українці дізнаються курс рубля в банках Вінниці? Ця інформація актуальна для тих, хто планує поїздку до Росії з особистими цілями або ...

Перспективи китайської валюти: що впливає на курс юаню до долара
Перспективи китайської валюти: що впливає на курс юаню до долара
17 Грудня 2020

Курс юаню до долара цікавить багатьох, оскільки мова йде про валюту двох найбільших економік світу, які зараз перебувають у стані торговельного ...

Курс шекеля до долара: що впливає на зміцнення валюти Ізраїлю
Курс шекеля до долара: що впливає на зміцнення валюти Ізраїлю
17 Грудня 2020

Поїхати в Ізраїль можна по самих різних причинах: відвідати релігійні святині, подорожувати та оглядати древні пам'ятники, відпочити на пляжах ...

Курс валют у банках: особливості формування
Курс валют у банках: особливості формування
16 Грудня 2020

Якщо Ви плануєте поїздку за кордон, збираєте гроші на велику покупку або просто хочете конвертувати частину заощаджень в іноземні гроші, то ...