Курс обміну Дірхам ОАЕ / Гривня у Вінниці на сьогодні

Купівля
6.4000
Продаж
7.7000
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2050 1.2120
GBP/USD 1.3440 1.3630
USD/RUB 75.1500 76.9500
EUR/RUB 90.4500 93.4400
USD/PLN 3.7000 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.6400
Графік змін Курс обміну Дірхам ОАЕ / Гривня у Вінниці на сьогодні

КУРС ВАЛЮТ ДИРХАМ У ВІННИЦІ | КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ ДИРХАМ ГРИВНЯ

Існує безліч причин відвідати ОАЕ – країну, де східний колорит поєднується з інноваційними технологіями, де кожний дріб’язок характеризується розкішшю та сучасністю. Туристи їдуть в емірати з метою відпочити, отримати враження, натхнення або просто на шопінг.

Офіційною валютою для розрахунків в Абу-Дабі, Дубаях та інших містах ОАЕ є арабський дирхам (AED), що ділиться на монети – філси. Можливість оплатити товар/послугу доларами або євро присутній.

Щоб дозволити собі більше, рекомендуємо купити AED в Україні, оскільки:
арабский дирхам

 • ціни в доларах або євро завжди вище;
 • при розрахунку в іноземній валюті можуть не діяти вигідні акційні пропозиції;
 • якщо не буде можливості оплатити доларами, то доведеться міняти гроші в терміновому порядку, у цьому випадку не виключений завищений комісійний відсоток (залежно від місця обміну).

Що важливо знати туристові про дирхами:

 1. На банкнотах повинен бути присутнім водяний знак – голова яструба.
 2. Одна сторона паперової купюри повністю виконана арабською мовою, у тому числі з незнайомими для нас цифрами, але друга сторона зі звичними для нас цифрами номіналу та англійською мовою.
 3. На монетах присутні тільки східно-арабські цифри.
 4. “Туристичний дирхам” – позначення збору за готель (Абу-Дабі – 15 AED, Дубаї – 7-10 AED).

Курс валют дирхам

Об’єднані Арабські Емірати – найбагатша країна у світі, по обсягу ВВП на душу населення займає 6-е місце ($72,5 тис.). Це держава, надійність грошової одиниці якого підкріплена величезними запасами нафти. Практично всі продажі нафти на світовому ринку ведуться в американських доларах, арабський дирхам також прив’язаний до цієї валюти. Може згодом ситуація зміниться, тому що деякі експортери вже давно озвучують намір перевести розрахунки за «чорне золото» у євро.

Дирхам курс до долара фіксований з 1997 року:

 • 10 AED ≈ 2, 72 USD;
 • 10 USD = 36,725 AED.

Дирхам курс до гривні плаваючий і залежить від зміни вартості української валюти щодо долара, спочатку року (2019) 1 дирхам ОАЕ коштував близько 7,6 грн, з березня українська валюта зміцнилася й 1 AED можна придбати за 7,3 грн.

Щоб довідатися точну суму, дивіться актуальний курс і використовуйте конвертер валют дирхам гривня на сайті Money24.

Як вигідно обміняти дирхам гривня у Вінниці

дирхам
При поїздці в Арабські Емірати багато туристів вирішують обміняти гривню на євро або долари, а по приїзду конвертувати гроші в місцеву валюту. Причина таких рішень – складність пошуку фінансової організації, що працює з дирхамами. У Вінниці вигідний обмін і наявність валюти в резерві гарантує компанія Money24, обмінявши гроші в нас, Ви можете заощадити:

 • не буде необхідності купувати дирхам в аеропорті за завищеним курсом;
 • не потрібно платити комісію при обміні, тому що в країні з незвичайною мовою складно шукати фінансову організацію з вигідними умовами обміну;
 • відсутність додаткових витрат на подвійну конвертацію, оскільки в Money24 UAH прямо переводите в AED (використовуйте дирхам гривня конвертер, щоб довідатися розмір вигоди);
 • при обміні залишку дирхам у гривні (після повернення в Україну) Money24 забезпечує самий оптимальний курс, оскільки багато хто його занижує.

Відслідковуйте на нашім сайті прийнятний курс дирхам до гривні, залишайте онлайн заявку та приходьте по зручній адресі, безпеку угоди ми гарантуємо.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

пн-пт з 9:00 до 19:00; сб с 10:00 до 18:00; Нд - вихідний.

ПОКАЗАТИ НА МАПІ