Курс обміну Євро / Злотий в Вінниці на сьогодні

Купівля
4.4900
Продаж
4.6400
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2050 1.2120
GBP/USD 1.3440 1.3630
USD/RUB 75.1500 76.9500
EUR/RUB 90.4500 93.4400
USD/PLN 3.7000 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.6400
Графік змін Курс обміну Євро / Злотий в Вінниці на сьогодні

Курс злотого до євро. Обмін польських злотих і євро в Money 24 Вінниця

Польща входить до складу Євросоюзу, тому курс злотого до євро – це співвідношення двох тісно взаємозалежних валют. Якщо планується поїздка в Польщу, краще обміняти євро на злоті заздалегідь. Краще місце для конвертації – компанія Money 24 у Вінниці. Євро везти із собою невигідно, тому що їх приймають до оплати в обмеженій кількості місць за непривабливим курсом. А все тому, що злотий залишається єдиною національною грошовою одиницею країни.

Також цікавитися котируванням EUR/PLN необхідно для здійснення міжнародних транзакцій. Це може бути інвестування в цікавий проект, оплата за поставку товарів або послуг.

Ще одна категорія людей, яким важливо стежити за динамікою курсу євро до злотого – трейдери. Це котирування користується популярністю на міжнародному валютному ринку, тому що дозволяє добре заробляти. Однак для успішного трейдингу потрібно проводити грамотний технічний аналіз.

Пропонуємо розглянути співвідношення EUR/PLN з усіх боків, щоб глибше вникнути в джерела формування курсу.

Фактори, що формують курс злотого до євро

Курс євро до злотого змінюється більшою мірою через економічну ситуацію в ЄС у цілому, ніж від стану Польщі окремо. Аналіз рекомендується проводити на основі чотирьох ключових показників:
курс евро к злотому

  1. Темпів інфляції та рівня безробіття. Оцінка економічного становища ЄС проводиться на основі двох найважливіших країн-учасників: Германії та Франції. При збільшенні інфляційних очікувань і числа безробітних громадян спостерігається негативна динаміка курсу євро до злотого.
  2. Валового внутрішнього продукту. Курс злотий євро зміцнює при позитивній динаміці ВВП. Це значить, що громадяни беруть усе більше кредитних коштів у банках і вкладають їх у сферу виробництва. Відповідно, ростуть обсяги споживання, знижується темп інфляції.
  3. Торговельного балансу. Бюджет Польщі складається із прибутку від поставок товарів на експорт більш ніж наполовину. Тому при збільшенні обсягів вивозу товарів і послуг закордон злотий дорожчає.
  4. Зовнішніх боргових зобов’язань. Курс злотого до євро падає, якщо держборг збільшується, тому що держави змушені віддавати з бюджету відсотки за користування позикою.

За останні кілька років польська грошова одиниця значно зміцнилася. Це пов’язане з тим, що в країні активізувався сільськогосподарський сектор, що дозволило скоротити обсяги імпорту. Крім того, держава займається видобутком срібла та металів, продаючи їх на експорт і одержуючи дохід в інвалюті.

Євро-злотий: специфіка біржової торгівлі

курс злотый евроЄвро – одна з найсильніших валют світу. Не дивно, що вона користується популярністю на FOREX торгах. Польський злотий вважається екзотичною грошовою одиницею, але в парі з євро їм торгують досить охоче. Котирування євро злотий відрізняється високим рівнем волатильності.

Експерти рекомендують торгувати ним на середньострокову та довгострокову перспективу. Для цього потрібно аналізувати денні стрибки валютної пари. Як правило, вигідні угоди здійснюються раннім ранком. Кращий час для покупки та продажу EUR/PLN – Європейська торговельна сесія.

Тому що Польща входить до складу ЄС, євро та злотий тісно зв’язані між собою. Якщо подивитися на графік, з’ясовується, що грошові одиниці постійно рухаються в одному напрямку. При рості вартості євро злотий також дорожчає. При таких обставинах котирування краще купувати.

Крім технічного аналізу, варто звертати увагу на новині від ЄЦБ. Якщо прогнозується збільшення дисконтної ставки, курс євро до злотого виросте. Розрахувати актуальний курс на сьогодні допоможе конвертер валют злотий євро на сайті Money 24.

 

Де вигідно обміняти EUR/PLN у Вінниці

Компанія Money 24 Вінниця – місце, де можна:

  • зафіксувати курс онлайн для вигідного обміну;
  • розрахувати злотий до євро через калькулятор на сайті;
  • одержати допомогу в здійсненні грошових переказів.

Ставши постійним або оптовим клієнтом Money 24 у Вінниці, вас чекають приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

пн-пт з 9:00 до 19:00; сб с 10:00 до 18:00; Нд - вихідний.

ПОКАЗАТИ НА МАПІ