Курс обміну Євро / Долар США в Вінниці на сьогодні

Купівля
1.2050
Продаж
1.2120
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2050 1.2120
GBP/USD 1.3440 1.3630
USD/RUB 75.1500 76.9500
EUR/RUB 90.4500 93.4400
USD/PLN 3.7000 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.6400
Графік змін Курс обміну Євро / Долар США в Вінниці на сьогодні

Курс євро до долара сша у Вінниці. Обмін євро та доларів у money 24

Євро долар курс – самий популярний запит в інтернеті.

Так склалось, що двома світовими валютами, які беруть участь в 90% міжнародних розрахунків стали євро та долар США. Саме курс, по якому можна перевести євро в долари та навпаки найчастіше цікавлять користувачів мережі.
євро до долара

Євро долар курс указує на те, скільки доларів США необхідно для того, щоб перевести євро в долари. Інакше кажучи, вартість пари EUR/USD розраховується як 1 євро за х доларів США. Наприклад, якщо пари торгується на рівні 1.50, це означає, що для покупки 1 євро потрібно 1.5 долара США.

Пару слів про євро

Валюта євро з’явилася в 1992 році і була введена як валюта для міжнародних розрахунків в 1999 році. З 1 січня 2002 Євро почав циркулювати в країнах-членах ЄС, і протягом декількох років він став офіційною валютою Європейського Союзу і в остаточному підсумку замінив валюти багатьох його членів. За станом на 26 березня 2018 року, 19 з 28 країн-членів ЄС використовують євро. Отже, євро інтегрує та представляє велику кількість європейських економік. Це сприяє стабілізації валютних курсів і волатильності, а також робить євро одним з найбільш активно торгуємих валют на світовому ринку, уступаючи тільки долару США. Тому найчастіше на міжнародному валютному ринку переводять долар у євро й навпаки.

Основи валютної пари: Євро до Долара США

Пара євро до долара стала самою широко торгуємою парою у світі, оскільки являє собою комбінацію двох найбільших економік свіу. На неї впливають фактори, що впливають на вартість євро й / або долара США по відношенню друг до друга та до інших валют. Із цієї причини різниця в процентних ставках між Європейським Центральним банком (ЄЦБ) і Федеральною Резервною Системою (ФРС) впливає на крос курс євро долар онлайн. Наприклад, коли ФРС втручається в діяльність відкритого ринку, щоб змусити долар США зміцнитися, євро долар курс може знизитися через зміцнення долара США в порівнянні з євро. У випадку поганих новин про економіку ЄС послабляється євро стосовно долара. Наприклад, новини про кризу, державний борг і величезний приплив іммігрантів в Італію та Грецію привели до розпродажу євро, що спонукало курс пари до стрімкого падіння.

Як зрозуміти співвідношення євро до долара: калькулятор

Євро долар курс
На відміну від цінового графіка для акцій, у якому зазначена ціна безпосередньо представляє вартість за 1 акцію, ціна, зазначена на ціновому графіку для валютної пари, представляє крос курс євро долар онлайн. Таким чином, індикація напрямку графіка відповідає базовій валюті. Використовуючи більш ранній приклад, коли трейдер займає довгу позицію у валюті євро до долара на 1.50, у міру збільшення курсу до 1.70, євро зміцнює, а долар США слабшає. Тепер для того, щоб перевести долар у євро потрібно $1.70 (більше доларів), що робить долар слабкіше й/або євро сильніше.

Важливо розуміти, що базова валюта пари є фіксованою та завжди являє собою одну одиницю. Таким чином, джерело посилення й/або ослаблення не відображається в курсі. Курс євро до долара може збільшитися, тому що євро сильнішає або долар США стає слабкіше. Кожне із цих умов приводить до висхідного руху курсу (ціни) і відповідному висхідному руху на ціновому графіку.

 

 

 

Де відслідковувати крос курс євро долар онлайн

Самий зручний сервіс для моніторингу змін курсу євро до долара – це Money24! На сайті компанії Ви зможете одержати найбільш докладний огляд економічної ситуації в країні та у світі, а також ознайомитися із прогнозами професіоналів щодо котирувань світових валют, що допоможе розрахувати. Використовувати сервіс сайту для того, що обчислити співвідношення євро до долара за допомогою калькулятора. Більше того, у Вас є можливість:

  • обміняти валюту по самому вигідному та високому курсі;
  • вивчити динаміку зміни курсу валют в обраних часових проміжках;
  • замовити валюту онлайн;
  • використовувати онлайн калькулятор валют.

Компанія Money 24 пропонує оптовий і роздрібний обмін і самий вигідний курс в обмінних пунктах Вінниці.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

пн-пт з 9:00 до 19:00; сб с 10:00 до 18:00; Нд - вихідний.

ПОКАЗАТИ НА МАПІ