Курс обміну Швейцарський франк / Гривня у Вінниці на сьогодні

Купівля
31.2500
Продаж
31.9500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2050 1.2120
GBP/USD 1.3440 1.3630
USD/RUB 75.1500 76.9500
EUR/RUB 90.4500 93.4400
USD/PLN 3.7000 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.6400
Графік змін Курс обміну Швейцарський франк / Гривня у Вінниці на сьогодні

Курс франка до гривні | курс швейцарського франка у Вінниці

Франк – офіційна валюта, використовувана на території Швейцарії та Ліхтенштейну з 1850 року. Дана грошова одиниця вважається однією із самих надійних та стабільних в усьому світі. Дізнаватися курс франка до гривні необхідно у різних ситуаціях. Наприклад, вам необхідно буде конвертувати гроші для майбутньої подорожі або ділової поїздки. Також ознайомитися з курсом швейцарського франка корисно всім бізнесменам, що беруть участь у міжнародній торгівлі, і трейдерам.

Особливості формування курсу CHF/UAH

курс швейцарского франка у Вінниці
На курс валют швейцарський франк впливає кілька факторів:

Баланс між попитом та пропозицією. У Швейцарії фінансовий ринок відрізняється високим рівнем розвитку. Він надає велику кількість податкових пільг, страхування з мінімальним ризиком і безпечні банківські вклади. Таким чином, попит на франк постійно росте та значно перевищує пропозицію. У населення відзначається високий рівень довіри до національної валюти, що приводить до зміцнення курсу швейцарського франка;

Світовий ринок сировини. Коли золото, коштовні метали та сировинні товари (наприклад, газ і нафта) змінюються в ціні, спостерігаються коливання CHF;
економіка в цілому. Щоб глибоко вникнути в динаміку курсу гривні до франка, потрібно проаналізувати ряд макроекономічних показників Швейцарії та України. До них ставиться ВВП, індекс споживчих цін, співвідношення безробітних та зайнятих, обсяги промислового виробництва та індекс ділової активності.

Також на курс швейцарського франка до гривні впливає банківська політика України, Швейцарії та найбільших країн-членів Євросоюзу.

Грошова політика Швейцарії влаштована таким чином, щоб ціна місцевих грошей постійно трималася на одному рівні. Якщо спостерігаються різкі стрибки, ЦБ провадить інтервенції, регулює дисконтну ставку та використовує інші інструменти для стабілізації курсу.
курс швейцарського франка до гривні

Швейцарський франк: цікаві факти

Курс швейцарський франк відрізняється особливою стабільністю, навіть у порівнянні з доларом і євро. Він украй рідко міняється в ціні, тому що політика держави спрямована на постійний економічний ріст. Навіть якщо розглядати динаміку курсу CHF за кілька останніх років, можна побачити, що він постійно тримається на одному рівні стосовно будь-яких інших інвалют. Завдяки такій високій надійності, а також непіддатливості інфляції, франки входять у топову п’ятірку резервних валют світу.

Якщо говорити про трейдинг, франк є досить популярною валютою, що бере участь у торгах на міжнародній біржі. Найбільше часто він зустрічається в котируваннях USD/CHF і EUR/CHF, але можливі й інші, більше екзотичні валютні пари.

Фахівці рекомендують торгувати франками в короткостроковому періоді, щоб одержати максимальний заробіток.

Найбільший вплив на коливання CHF роблять важливі політичні та економічні новини, але інструментами технічного аналізу також не варто зневажати.

Money 24 – швидкий і безпечний обмін франків у Вінниці

Щоб зробити обмін UAH/CHF за вигідним курсом, звертайтеся до компанії Money 24 у Вінниці. Співпрацюючи з нами, вам відкривається маса можливостей:

  1. Зафіксувати курс швейцарського франка у Вінниці на сайті, щоб зробити обмін по найбільш вигідній ставці.
  2. Вивчити аналітику по русі валютної пари гривня-франк, почитати свіжі економічні та фінансові новини.
  3. Замовити грошові перекази по Україні та закордон у режимі онлайн, подивитися крос-курси та скористатися калькулятором для перерахування великої суми гривень у франки або навпаки.

Компанія Money 24 – це кращий вибір для тих, кому потрібно зробити операції з інвалютою.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

пн-пт з 9:00 до 19:00; сб с 10:00 до 18:00; Нд - вихідний.

ПОКАЗАТИ НА МАПІ