Курс обміну Євро / Гривня у Вінниці на сьогодні

Купівля
33.1000
Продаж
33.3000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
33.1100
Продаж
33.2900
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1900 1.2000
GBP/USD 1.3620 1.3800
USD/RUB 74.3400 75.8800
EUR/RUB 88.6700 90.8900
USD/PLN 3.7400 3.9300
EUR/PLN 4.5200 4.6900
Графік змін Курс обміну Євро / Гривня у Вінниці на сьогодні

Курс євро у Вінниці | курс євро до гривні

Євро – друга по поширеності валюта у світі після долара. Хоч дана грошова одиниця й не стала офіційної у всіх країнах ЄС, але вона активно використовуються як кошти платежу на території Європи. Жителям України необхідно дізнаватися курс євро, щоб обміняти гроші перед подорожжю в іншу країну, розплатитися за поставку товарів через границю, оплатити послуги, зробити інвестиційний грошовий переказ або заробити на трейдингу.

Які фактори впливають на курс євро

курс евроКурс євро до гривні залежить від:

  1. Банківської політики. Європейський Центральний банк – державний орган, що повинен сприяти економічному росту та фінансовій стабільності країн. Використовуючи різні інструменти грошово-кредитної політики, ЦБ регулює курс євро у Вінниці, забезпечуючи мінімальні коливання. Коли збільшується банківська дисконтна ставка, ціна євро підвищується.
  2. Вартості долара. Тому що євро та долар – дві найдужчі валюти миру, вони досить часто конкурують один з одним. Як правило, міжнародні інвестиції та транзакції, пов’язані з ними, відбуваються в EUR або USD. Наприклад, якщо інвестиції направляються в країни Європи, відбувається обмін доларів на євро, тому підвищується попит на валюту. Тому курс євро у Вінниці збільшується.

Також істотний вплив на курс гривні до євро роблять економічні фактори. На ціну валюти впливають макроекономічні показники України та країн Європи: ВВП, індекс споживчих цін, рівень безробіття, індекс ділової активності, обсяги промислового виробництва, державні боргові зобов’язання. Серед європейських країн найбільший вплив на вартість EUR роблять Німеччина, Франція та Італія. У той же час, малорозвинені країни Південної Європи сприяють незначній девальвації курсу європейської валюти.

Євро: ключові характеристики

Євро як єдину валюту ввели на початку 2000-х років, і з тих пір вона демонструє особливу стабільність. Переваги введення єдиної грошової одиниці для європейських країн обумовлюється тим, що це дозволяє провести масштабну інтеграцію, скоротити операційні видатки та поліпшити розподіл факторів виробництва. Купити євро однозначно коштує, якщо вам хочеться зберегти власні заощадження на тривалий період, тому що ця валюта стійка до інфляції.

Євро бере участь у більшості котирувань на міжнародному валютному ринку, як і долар. Курс валют євро на біржах відрізняється високою волатильністю, завдяки чому на ньому можна добре заробляти.

Експерти відзначають, що валютні пари за участю євро підходять для спекуляцій і в короткостроковому, і в довгостроковому періоді. З ними можуть працювати й новачки, і професіонали, відслідковуючи значимі економічні новини, політичні події, проводячи фундаментальний і технічний аналіз. Довідатися точний сьогоднішній курс євро конвертер допоможе за лічені секунди.

Кращий обмін євро – в Money 24 Вінниця

курс валют євро
При необхідності продати або купити євро у Вінниці найкраще користуватися послугами компанії Money 24. На відміну від банків, ми міняємо великі суми грошей без попереднього замовлення та не вимагаємо збирати безліч документів. На відміну від чорного ринку, ми гарантуємо безпеку обміну.

Money 24 – це маса переваг:

  • багатофункціональний сайт. Ви можете замовити грошовий переказ по містах України або в інші країни, порахувати актуальний курс євро через калькулятор і зафіксувати його онлайн;
  • економія часу. Пункт обміну Money 24 у Вінниці дуже зручно розташований. Щоб туди добратися, не потрібно витрачати багато часу;
  • свіжі новини. Аналітикам, трейдерам і фінансистам ми пропонуємо відслідковувати динаміку EUR/UAH на графіку, а також читати останні новини з миру економіки.

Компанія Money 24 пропонує оптовий і роздрібний обмін і самий вигідний курс євро в обмінниках Вінниці.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

пн-пт з 9:00 до 19:00; сб с 10:00 до 18:00; Нд - вихідний.

ПОКАЗАТИ НА МАПІ