Курс обміну Фунт Стерлінгів / Гривня у Вінниці на сьогодні

Купівля
37.7000
Продаж
38.5500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2050 1.2120
GBP/USD 1.3440 1.3630
USD/RUB 75.1500 76.9500
EUR/RUB 90.4500 93.4400
USD/PLN 3.7000 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.6400
Графік змін Курс обміну Фунт Стерлінгів / Гривня у Вінниці на сьогодні

Курс фунта до гривні у Вінниці | обмін фунт стерлінгів гривня

Великобританія – одна з найбільших європейських країн із сильною економікою, тому курс фунта до гривні та інших інвалют рідко показує різкі коливання. Дізнаватися про вартісне співвідношення цих грошових одиниць актуально для туристів, трудових мігрантів, підприємців, чий бізнес пов’язаний з міжнародними платежами, а також трейдерам, що торгують GBP на FOREX.
курс обміну фунта стерлінга

Від чого залежить курс GBP/UAH

На курс фунта стерлінга до гривні впливає кілька факторів:

  1. Політична ситуація. Україна має нестійке політичне положення через військовий конфлікт із РФ, а Великобританія перебуває в процесі виходу з Євросоюзу. Ці події негативно позначаються на курсі фунта до гривні.
  2. Ціни на сировину. Із всіх європейських країн Великобританію виділяють як самого масштабного експортера газу, тому обсяги поставок закордон безпосередньо впливають на місцеву валюту. Також курсGBP тісно пов’язаний із ціною за барель нафти.
  3. Рух грошових мас. Через ввіз валюти в країну і її вивіз закордон курс англійського фунта до гривні може коливатися, але незначно.
  4. Попит та пропозиція. На міжнародному валютному ринку активно торгують британською валютою. Щоб дістати прибуток, деякі учасники торгів спекулюють на курсі фунта стерлінга, через що міняється його вартість.

Також курс гривні до фунта стерлінгів залежить від основних макроекономічних показників України й Британії. До них відносяться динаміка ВВП, обсяг держдборгу, індекс споживчих цін, співвідношення зайнятого населення до безробітного, обсяги промислового виробництва та дисконтні ставки Центральних банків.

купити фунти у Вінниці

Курс фунта стерлінга: факти та особливості

Курс фунта стерлінга – плаваючий. Він щодня оголошується Банком Англії, що також провадить емісію грошової маси. На основі офіційного курсу всі інші банки встановлюють вартість GBP/UAH з обліком внутрішньої банківської політики. Точний курс фунтів на сьогодні вам допоможе довідатися конвертер валют.

Фунти стерлінгів часто зустрічаються в котируваннях на міжнародному валютному ринку. Найбільше часто трейдери торгують валютними парами USD/GBP і EUR/GBP. Щоб діставати максимальний прибуток, експерти рекомендують торгувати під час Американської або Європейської сесії. Тому що волатильність котирувань середня, рекомендується відкривати позиції на покупку або продаж у короткостроковому періоді.

Британський фунт – сильна та стабільна грошова одиниця. Тому варто купити фунти не тільки для того, щоб відправитися в подорож або розплатитися за поставку товарів з-за кордону. Щоб бути впевненим у завтрашньому дні, можна перевести власні гривневі заощадження у фунти, які за короткий проміжок часу не девальвуються.

Вигідний обмін фунтів у Вінниці від Money 24

Обмін британських грошей – не таке просте завдання, як може здатися на перший погляд. Справа в тому, що в багатьох банківських установах цю валюту потрібно замовляти заздалегідь, щоб зробити конвертацію. Але якщо звернутися до послуг Money 24 Вінниця, такої проблеми не виникне.

Співпрацюючи з нами, ви:

  • Заощаджуєте час. Зручне місце розташування обмінника Money 24 у Вінниці дозволяє швидко дістатися туди. У нас немає черг, і вам не потрібно збирати пакет документів для обміну валюти;
  • Отримуєте доступ до аналітики. Ви можете прорахувати фунт гривня за допомогою калькулятора, зафіксувати курс онлайн перед обміном, довідатися свіжі економічні новини та провести фінансовий аналіз, відстеживши динаміку GBP/UAH на графіку;
  • Одержуєте бонуси. Для оптових конвертацій і постійних клієнтів у нас діє програма лояльності.

Компанія Money 24 Вінниця пропонує самий вигідний курс британського фунта до гривні та безпечні умови обміну.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

пн-пт з 9:00 до 19:00; сб с 10:00 до 18:00; Нд - вихідний.

ПОКАЗАТИ НА МАПІ