Курс обміну Гонконгський долар / Гривня у Вінниці на сьогодні

Купівля
2.6500
Продаж
3.6500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2050 1.2120
GBP/USD 1.3440 1.3630
USD/RUB 75.1500 76.9500
EUR/RUB 90.4500 93.4400
USD/PLN 3.7000 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.6400
Графік змін Курс обміну Гонконгський долар / Гривня у Вінниці на сьогодні

Курс валют гонконгський долар | гонконгський долар до гривні у Вінниці
гонконгский доллар

Гонконгський долар – це валюта спеціального адміністративного району Китаю. Гонконг унікальний тим, що колись це була Британська колонія, а з 90-х років частина КНР, але зараз це «країна в країні» із власною валютою, візовим режимом, законодавчою системою, банками та економікою, а також зі своїм діалектом китайської мови, але благо багато хто розмовляють на англійському.
Гонконг – це вдале місце для розваг, відпочинку й шопінгу. Щоб поїздка в район «Маленького Дракона» була вдалої, буде потрібно довідатися курс валют гонконгського долару.

Гонконгський долар: основні факти

Долар Гонконгу ще називають «сянганський юань», він увійшов в оборот в 1895р., після мексиканських і португальських грошей. На сьогодні грошова система Гонконгу залишається повністю автономною та не залежить від китайського юаню. Курс валюти до американського долара може коливатися тільки в встановленому урядом коридорі, на зараз це 7,75-7,85 HK$ за 1$. Курс гонконгський долар до гривні залежить від вартості української валюти щодо американської.

В обороті перебувають номінали купюр 10 HK $ (полімерна), 20, 50, 100, 500 і 1000 HKD. Ті самі номінали валют можуть мати різний вигляд, оскільки друкуються в різних комерційних банках.

Де купити гонконгський долар

Долар гонконгський складно купити в Україні. У Гонконгу на нього можна обміняти долари США і євро, зробити це можливо в наступних місцях:

  1. Банки (працюють із 9.00 до 16.30 по буднях і до 12.30 у суботу). У банках можуть не поміняти гроші, якщо немає відкритого рахунку.
  2. Готелі.
  3. Пункти обміну валют (в аеропорті та туристичних центрах курс гонконгського долара не самий вигідний). Складно сказати, які обмінки вигідніше. Курс різних валют може бути вигідніше в різних обмінних пунктах, також залежить від місця розташування, часу доби та дня тижня.
  4. Автомати по обміні валют.
  5. Зняття особистих коштів з картки. Банкомати приймають карти Віза, MasterCard, American Express і видають місцеву валюту, але попередньо краще довідатися умови обміну в обслуговуючого Ваш рахунок банку.гонконгський долар до гривні

За обмін валют у гонконгських обмінних пунктах можна сплатити комісію 50 HK $, тому краще шукати обмінки з написом “no commission”, але це не є гарантією того, що комісійний відсоток не буде вилучений без Вашого відома. Не рекомендується обмінювати в Гонконгу більше 40 тисяч HK $, тому що може знадобитися надати паспорт і пройти фінконтроль. Вивозити HKD за межі Гонконгу заборонено.

Щоб не переплачувати за обмін в аеропорті й не виявитися в ситуації, що картка є, а грошей ні, можна купити валюту у Вінниці перед поїздкою за кордон. В Україні самий вигідний курс гонконгського долара до гривні пропонує компанія Money24. Також у нас Ви зможете придбати американські долари і євро для подальшого обміну на місцеву валюту в Гонконгу.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

пн-пт з 9:00 до 19:00; сб с 10:00 до 18:00; Нд - вихідний.

ПОКАЗАТИ НА МАПІ