Курс обміну Шекель / Гривня в Вінниці на сьогодні

Купівля
7.7500
Продаж
8.3000
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2050 1.2100
GBP/USD 1.3500 1.3620
USD/RUB 74.9000 76.6600
EUR/RUB 89.1500 91.5500
USD/PLN 3.7100 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.6400
Графік змін Курс обміну Шекель / Гривня в Вінниці на сьогодні

Курс шекеля до гривні у вінниці | обмін ізраїльського шекеля

Ізраїль, напевно, сама загадкова країна, що вабить не тільки туристів, але й тих, хто хоче заробити або поправити здоров’я. Відправляючись у подорож на Землю Обітовану, неодмінно прихопите із собою валюту цієї країни.

Де довідатися курс гривні до шекелю у Вінниці

курс шекеля до гривніЗа даними експертної оцінки ізраїльська грошова одиниця займає почесне третє місце за рівнем надійності серед інших інвалют. Співвідношення ILS/UAH визнане досить стабільним за останні 10 років, хоча й плаваючої.

Актуальність валютної пари ILS/UAH обумовлена частим відвідуванням Ізраїлю з метою:

  • туризму;
  • заробітку;
  • лікування.

У країні не приймають до оплати навіть долар і євро. Тому необхідно подбати про наявність Ізраїльських грошей до від’їзду. Щоб вигідно обміняти українські національні гроші на ізраїльський шекель, скористайтеся послугою обмінного пункту Money-24 у центрі міста. Є можливість оформлення замовлення в режимі онлайн із фіксацією ціни.

Історична довідка

Перше згадування про гроші Землі Обітованої можна знайти в біблійних історіях і в історичній хроніці періоду 132-135 рр н.е.

Офіційною валютою держави в 1980 г, став шекель, а у 1985 р. до нього додалося слово “новий”. До цього періоду в побуті були старі ліри.

Сучасні гроші Землі Обітованої це гарні купюри й монети. 1 ILS дорівнює 100 дрібним монетам агорот.

Курс гривні до шекелю – де вигідно купувати нацвалюту Ізраїлю

Сьогодні провести обмін ILS/UAH у Вінниці можна в співвідношенні 1:7, тобто 1 ILS = 7 UAH.

Заборони на в’їзд у цю державу зі своїми національними грошима немає, але навряд чи буде вигідно зробити покупку/обмін на місцеву грошову одиницю на території Ізраїлю. Про це краще подбати у своїй країні, щоб не втратити кошти через вартість нацвалюти в місцевих банках.

До того ж, перетинати кордон, не маючи наявних коштів, нерозумно. Вони потрібні на дрібні видатки, оплату послуг або проїзд у транспорті. А шукати в чужому місті обмінний пункт або банк украй незручно та проблематично.

На Землі Обітованої також можна розраховуватися картою, що підтримує платіжні системи Visa, Visa Gold, MasterCard. Або знімати гроші в банкомату.

Як перевести шекелі в гривні у Вінниці

гривні до шекелю
В обмінниках не завжди можливо придбати рідку валюту, наприклад, ILS. Компанія Money24 подбала, щоб у наших клієнтів була така можливість – у нас ви можете знайти рідкі валютні одиниці, доступні до покупки/продажу/обміну.

Для зручності клієнтів, яким потрібні ILS, обмінник Money24 пропонує самі вигідні валюто-обмінні операції та умови обслуговування:

  • працюємо швидко та безпечно;
  • завжди вигідна ціна за валютну одиницю;
  • валютний калькулятор на сайті;
  • фіксований курс при заявці онлайн;
  • постійним клієнтам надаються програми лояльності.

Обмінний пункт Money24 надає актуальну інформацію про стан інвалюти – графіки зміни вартості ILS/UAH показують реальну ситуацію.

Цілодобовий режим роботи 24/7 дозволяє здійснити обмін і покупку в будь-який час без прив’язки до дати й часу. Достовірна інформація об крос-курсах інвалют допоможе скоротити часові витрати на пошук вигідних пропозицій.

Обмінний пункт у Вінниці Money24 це обмін і покупка ILS по самому вигідному курсі.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

пн-пт з 9:00 до 19:00; сб с 10:00 до 18:00; Нд - вихідний.

ПОКАЗАТИ НА МАПІ