Курс обміну Злотий / Гривня у Вінниці на сьогодні

Купівля
7.4200
Продаж
7.5500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
7.4300
Продаж
7.5400
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2050 1.2100
GBP/USD 1.3500 1.3620
USD/RUB 74.9000 76.6600
EUR/RUB 89.1500 91.5500
USD/PLN 3.7100 3.8400
EUR/PLN 4.4900 4.6400
Графік змін Курс обміну Злотий / Гривня у Вінниці на сьогодні

Курс злотого Вінниця | злотий до гривні онлайн

Польща – одна із самих популярних країн у Європі, куди відправляються українці з метою отримання освіти та високооплачуваної роботи. Також між українськими та польськими бізнесменами ведеться тісне співробітництво, втілюються інвестиційні проекти. Крім того, польським злотим останнім часом активно торгують на біржах. Пропонуємо докладно розглянути, як установлюється курс злотого до гривні, і довідатися про інші особливості валютної пари.

 

Які фактори впливають на курс PLN/UAH

На курс злотого у Вінниці впливають наступні фактори:
Курс злотого до гривні у Вінниці

  1. Банківська політика. Центральні банки є головним регулятором вартості місцевої грошової одиниці. Щоб стабілізувати курс гривні до злотого, ЦБ використовують різні інструменти фінансового ринку: змінюють дисконтні ставки, здійснюють інтервенції та емісію коштів в обігу.
  2. Положення на фінансовому ринку Польщі. Курс польського злотого в Вінниці може збільшуватися або зменшуватися під впливом кількості виданих кредитних коштів і інших боргових зобов’язань громадянам.
  3. Рух грошових коштів. У Польщу часто відправляються на заробітки, привозячи потім валюту назад в Україну. Курс польського злотого до гривні залежить від обсягів ввозу та вивозу обох валют у дані країни.
  4. Спекуляції з валютою. Тому що обмін валют у вигляді злотих часто відбувається на міжнародній біржі, деякі гравці спекулюють на його вартості, щоб максимізувати свій прибуток. Але такі дії мають лише короткочасний ефект.

 

Також курс PLN/UAH залежить від стану економіки України та Польщі. Щоб складати прогнози по зміні вартісного співвідношення цих валют, необхідно враховувати приріст ВВП, індекс споживчих цін, рівень безробіття, індекс ділової активності.

Для відстеження зміни курсу злотого також важливо аналізувати сферу торгівлі товарами та послугами в Польщі, тому що держава одержує більше третини загальних доходів саме із цієї галузі.

Польський злотий: факти та особливості

Емісією грошової маси та оголошенням офіційного курсу злотого займається Національний банк Польщі. Серед всіх європейських грошових одиниць у Вінниці курс злотого вважається самим стабільним, що не показує різких коливань. До важливих історичних дат випускаються ексклюзивні серії банкнот і монет, які дорожчають із кожним роком.

До 2000-х років курс польського злотого встановлювався за рахунок прив’язки до інвалют, однак сьогодні він визначається як вільно плаваючий.

Якщо розглядати цю валюту в рамках світової системи фінансів, істотної ролі вона не грає. Однак на FOREX трейдери досить активно торгують котируваннями за участю PLN. Ці валютні пари вважаються екзотичними, але при наявності знань в області технічного аналізу та умінні відслідковувати економіко-політичні новини дозволяють дістати високий прибуток у короткостроковому періоді. Довідатися точний курс на сьогодні вам допоможе конвертер валют злоті в гривні.
Курс гривні до польського злотого в Вінниці

Money 24 – вигідний обмін злотих у Вінниці

Якщо вам потрібно продати або купити злоті у Вінниці, звертайтеся за послугами до компанії Money 24. Ми пропонуємо найбільш вигідні умови, тому що ви можете:

  • зафіксувати вигідний курс PLN у режимі онлайн, а потім зробити обмін злотих на гривні в пункті Money 24. Завдяки зручному місцю розташування ви витратите мінімум часу, щоб туди добратися;
  • прорахувати курс злотого до гривні за допомогою калькулятора, замовити на сайті грошовий переказ родичам або партнерам по бізнесі. Ця послуга здійснюється й у межах України, і за кордон;
  • провести детальний аналіз динаміки PLN/UAH, аналізуючи графік руху валют на обраний часовий інтервал. Це дуже зручно, якщо ви збираєтеся купити злоті для трейдингу.

Компанія Money 24 у Вінниці – це краще місце для того, щоб купити польський злотий. Для постійних клієнтів у нас діють пільгові умови співробітництва.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

пн-пт з 9:00 до 19:00; сб с 10:00 до 18:00; Нд - вихідний.

ПОКАЗАТИ НА МАПІ