Курс обмена Долар США / Гривня у Вінниці на сьогодні
Купівля
27.7000
Продаж
27.8000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.7100
Продаж
27.7900
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2000 1.2120
GBP/USD 1.3720 1.4050
USD/RUB 74.1500 76.7500
EUR/RUB 89.4500 92.3500
USD/PLN 3.8400 3.9800
EUR/PLN 4.5200 4.6800
Графік змін Курс обмена Долар США / Гривня у Вінниці на сьогодні

Курс долара до гривні | купити долар у Вінниці

З кожним роком усе більше українців налагоджують зв’язки зі США. Туди відправляються одержувати освіту, заробляти гроші та подорожувати. Також багато бізнесменів співпрацюють із партнерами зі Сполучених Штатів, укладаючи міжнародні контракти. Для кожної із цих цілей необхідно довідатися курс долара до гривні та обміняти валюту.

Як формується курс долара до гривні у Вінниці

Важливим фактором впливу на обмінний курс долара є Федеральна Резервна Система США. Вона виконує всі функції Центрального банку, намагаючись підтримувати економічний ріст, підвищувати купівельну спроможність і зберігати баланс в угодах з інвалютою. Завданням ФРС є збереження стабільного курсу долара, тому при його коливаннях приймаються міри. Самі популярні з них – варіювання дисконтної ставки, зміна резервних вимог, використання інструментів фінансового ринку.
Також курс гривні до долара залежить від:
Курс долара до гривнi

  • міжнародної фінансової допомоги. Співробітництво України із МВФ, одержання мікрокредитів від Євросоюзу, взаємодія по програмі Всесвітнього банку – всі ці фактори впливають на коливання курсу
  • гривні до долара;
  • цін на сировину. Вартість долара тісно пов’язана із цінами на нафту та золото. Наприклад, якщо курс долара у Вінниці збільшується, то вартість золота падає, і навпаки;
  • торговельного балансу. Америка та Україна імпортують і експортують безліч товарів, які впливають на рух грошової маси. Якщо експорт росте, держава одержує великий приплив інвалюти в обмін на товари. Тому що в Україні зараз спостерігається зворотна ситуація, долар трохи дорожчає.

Також курс долара до гривні у Вінниці формується під впливом економічного стану Сполучених Штатів і України. Тут важливо аналізувати ВВП у динаміці, державні боргові зобов’язання, рівень інфляції, відсоток безробітного населення. А для США також важливо звернути увагу на ринок нерухомості: чим більше його активність, тим сильніше місцева валюта. Довідатися точний курс долара допоможе калькулятор.

Американський долар: ключові характеристики

Долар – сама активно торгуєма валюта на FOREX. Найбільше часто вона зустрічається в котируваннях з євро, британським фунтом і японської Йеной, але це – далеко не весь перелік можливих співвідношень. Валютою USD можна торгувати й у короткостроковому, і в довгостроковому періоді, застосовуючи різні стратегії. Кращий час для того, щоб зробити обмін долара – Американська торговельна сесія.

Американська валюта – найдужча у світі. Вона є основною резервною грошовою одиницею, використовуваної більшістю країн земної кулі. Якщо вам потрібно забезпечити схоронність особистих заощаджень, настійно рекомендуємо перевести гривні в долари, адже USD ніколи різко не впаде в ціні.

Дуже цікаво простежити курс долара у Вінниці в динаміці. Експерти відзначають, що в співвідношенні USD/UAH спостерігається сезонність. Влітку, коли Україна не має потреби в поставках газу через границю, курс знижується. А в інші пори року він росте.

Money 24 – кращий обмін доларів у Вінниці

Якщо виникає необхідність продати або купити долар у Вінниці, варто ретельно вивчити пропозиції. Приміром, банки звичайно пропонують не самий вигідний курс і встановлюють певні обмеження по сумі обміну. Чорний ринок такими недоліками не відрізняється, але там набагато вище ризики та відсутня безпека.
курс гривні к долару
Компанія Money 24 Вінниця – це золота середина. Нашим клієнтам надається маса можливостей:

  • Зафіксувати курс USD у режимі онлайн. Це дуже зручно в періоди нестабільності, коли ціна долара міняється кілька разів у день. Потім ви можете відправитися в наш обмінний пункт і зробити конвертацію.
  • Прорахувати курс долара через конвертер до будь-якої іншої інвалюти, замовити переказ грошей по Україні та у міжнародних масштабах усього за пару кликів на сайті.
  • Подивитися графіки руху валютної пари USD/UAH за будь-який проміжок часу, щоб проаналізувати ситуацію та скласти прогнози на найближчий період. Цей інструмент особливо корисний для трейдерів.

Компанія Money 24 у Вінниці пропонує найпривабливіший курс долара та надає знижки постійним клієнтам.

Послуги від Money 24/7

Ми готові допомогти всім жителям міста Вінниця та приїжджим оформити угоду з обміну валют і операціями, пов'язаними з дорогоцінними металами. При необхідності ми також відповімо на будь-яке ваше запитання

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Виберіть найближчий пункт обміну валют:

Як дістатися

Ми знаходимось в центрi мicта на 1 поверсi готельно-розважального комплексу «Feride Plaza», 103 каб.

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ